Lektoři Zaměstnanost o.s. spolupracují na projektu „Nezávislé ženy – Start-up CYRRUS ADVISORY“

Zaměstnanost, o.s. jako partner projektu „Nezávislé ženy – Start-up CYRRUS ADVISORY“ a jeho předseda Ivan Kvis na přednášce konané v pátek 19. září v prostorách CYRRUS ADVISORY, a.s. předal své zkušenosti z oboru podnikání účastnícím projektu a popsal problémy spojené se zaměstnáváním lidí, kteří jsou dlouhodobě bez práce.

Cílem přednášky bylo motivovat účastnice projektu ke skutečné realizaci svých podnikatelských plánů a upozornění na nejčastější rizika spojená se start-upy a malými podniky, které hledají své místo na trhu a chtějí se dlouhodobě prosadit. Prezentace byla zachycena také na video nahrávce a natočený materiál byl použit při produkci reklamního spotu informujícího o výstupech projektu.

Ve spolupráci s CYRRUS ADVISORY, a.s., hlavním organizátorem akce, se sdružení podařilo připravit 40 žen z Jihomoravského kraje na založení a vedení vlastní firmy. Tým Zaměstnanosti dále poskytl zdarma odborné poradenství týkající se aktivních politik trhu práce a k 31. říjnu tak úspěšně uzavřel v pořadí druhý projekt financovaný z ESF a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

Shlédněte krátký dokument shrnující průběh projektu.

[youtube]hcHRsP7M0FY[/youtube]

ESF
Tento projekt je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

Mohlo by vás zajímat také:

%%wpcs-499%%-date%%id%%