Jak pracují pracovní portály III. Školení pro uchazeče a zájemce o práci.

Zaměstnanost o.s. už od svého vzniku v roce 2010 usilovně pracuje na vytvoření nového inovativního nekomerčního pracovního portálu. Jednou z prvních fází naší práce byla analýza funkčnosti nejpoužívanějších pracovních portálů. Výsledkem analýzy jsou nejen data, která nám pomohou vytvořit a vylepšit náš vlastní pracovní portál, ale také informace, které pomohou zájemcům a uchazečům o práci. Proto jsme v únoru 2011 zahájili sérii školení Jak pracují pracovní portály, kde se lidé dozvědí o logice fungování a vyhledávání na pracovních portálech. Především se však dozvědí, jak tyto získané informace využít ve svůj prospěch.

Školení s pořadovým číslem III

V úterý 26. července 2011 proběhlo v brněnských prostorách firmy Borgen concept, s.r.o. v pořadí již třetí školení s názvem Jak pracují pracovní portály. Školení je určeno pro mladé uchazeče a zájemce o práci. Na školení předávají členové občanského sdružení Zaměstnanost o.s. své zkušenosti s praktickým fungováním nejpoužívanějších pracovních portálů v ČR.

Účastníci školení se naučili správně vyplnit svůj životopis na portálu prace.cz a jobs.cz tak, aby byl pro personalisty co nejlépe vyhledatelný, zajímavý a vedl k oslovení dotyčného uchazeče nebo zájemce o práci.

V kurzech Jak pracují pracovní portály je bezpodmínečně nutný individuální přístup ke každému účastníkovi. Proto jsme nově na základě našich zkušeností z únorového a květnového školení stanovili maximální počet účastníků na 4.

Jak pracují pracovní portály III – fotogalerie

Poděkování

Děkujeme firmě Borgen concept, s.r.o. za poskytnutí prostor pro uspořádání školení Jak pracují pracovní portály III a za zapůjčení výpočetní techniky pro účastníky kurzu.

Další informace o činnosti Zaměstnanost o.s.

Zjistěte o nás více:

%%wpcs-349%%-date%%id%%