Mezinárodní pracovní portál

Nápad na vytvoření Mezinárodního pracovního portálu vznikl v srpnu 2010, kdy se Ivan Kvis (současný předseda občanského sdružení Zaměstnanost o.s.) stal nezaměstnaným. Při hledání zaměstnání zjistil, že možnosti internetu jsou v tomto směru do značné míry nevyužité. Proto vytvořil pro svou potřebu tzv. WPN (webovou prezentaci nezaměstnaného).  Tato prezentace se setkala s velmi kladným ohlasem a dokázala získat nabídky práce od potencionálních zaměstnavatelů. Na základě tohoto zjištění vznikla myšlenka vybudovat a zprovoznit portál, jehož úkolem bude spojit poptávku po pracovní síle s její nabídkou lépe, než je to dnes běžné. Cílem je tento systém zpřístupnit zdarma jak pro zaměstnance, tak i pro zaměstnavatele.

Projekt na vytvoření Mezinárodního pracovního portálu byl koncipován jako Česko – Slovenský a náš záměr jsme úspěšně prezentovali vedení Úřadu práce v Trenčíně

Za účelem vytvoření Meznárodního pracovního portálu jsme podali žádost o dotaci z programu Cezhraničnej spolupráce Česká republika – Slovenská republika, fond mikroprojektů. Dotaci se nám bouhužel získat nepodařilo.

Další informace o činnosti Zaměstnanost o.s.

Zjistěte o nás více:

%%wpcs-349%%-date%%id%%

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *